אימון סווינגים עם קטלבל – כך תהפוך את גופך למכונת שריפת שומנים מטורפת! 2015 .05. 22

    אימון קצר ומינימליסטי להפליא אבל אפקטיבי כמו סופרטאנקר לשריפת שומן ללא טיפת רחמים! 100 סווינגים עם 2 ידיים, ועוד 25 לכל יד זה כל מה שצריך כדי לשרוף שומן ב 20 אחוז יותר מכל תרגיל אפשרי ולבנות ישבן, ירכיים ובטן לא מהעולם הזה תוך חסכון אדיר בזמן. אני עושה את הפרוטוקול הזה כל הזמן ובשבועיים האחרונים – 3 פעמים בשבוע באופן קבוע. הגעתי לאחוז שומן של 14.3 אחוז תוך שמירה על מסת שריר (46 ק״ג מתוך 58 ק״ג של משקל הגוף הכללי). שיפרתי כוח תוך שבוע (לפני שבועיים עשיתי 20 חזרות בכל סט עם 16, לפני שבוע עליתי בקלות ל 50 חזרות עם 16, והשבוע עולה מ 10 עם 20 כבר עד 20-30 הנפות עם 20 ק״ג. מטורף, אני יודעת! לכן הסווינג נחשב למלך התרגילים.
    לשאלה אלו שרירים פועלים בתרגיל, למעשה כל הגוף פועל כמכלול, השרירים העיקריים הפועלים הם שרירי הבטן (ישר ורחב בטני, אלכסונים), שרירי הגב גם של עמוד השדרה וגם רחב גבי, שרירי הישבן, הירכיים, ארבע ראשי. במידה ותרגיל מבוצע נכון, הוא יעזור במניעת כאבי גב. במידה ואין לכם עדיין קטלבלס שניתן לרכוש כמעט בכל רשת ציוד ספורטיבי) אפשר לבצע את התרגיל עם משקולת גם או שק חול. אם תרצו להעמיק ולקרוא על תרגיל סווינג עם התייחסות לנושא כאבי גב ממקור ראשון ומקצועי – מוזמנים לקרוא כתבה באתר של הארגון Strong First בראשיתו של פאבל צאיצולין המומחה המוערך ביותר של תחום הקטלבל ברוסיה וארה"ב. לי באופן אישי היה כבוד ללמוד אצל מומחים ברמה עולמית שמלמדים בארגון. וכמובן המון קריאה, לימוד עצמאי ופרקטיקה עזרו לי לשכלל את ההבנה והביצוע של התרגיל באופן אישי ועכשיו להעביר את הידע ואת הניסיון גם אליכם מתאמנים יקרים שלי.


    בצעו את הפרוטוקול לפני ארוחת החג/ בתוספת לאימון שלכם/ כאימון עצמאי וקצר כשאין זמן – ותהפכו את עצמכם למכונת שריפת שומנים מטורפת, ב 5-10 דקות עבודה. ככה צוחקים לדיאטה ולשומנים בפנים. חברים, לנוחיותכם, ההדרכה המלאה לאיך לעשות סווינג נכון וכל המנגנון מדוע הסווינג הוא התרגיל האולטימטיבי – מיקמתי בסוף הסרטון, מייד אחרי הביצוע. כל הטיפים לשמור על המשקל והגוף בחגים תמצאו בבלוג. תיהנו ושיהיה לכם חג שמח!
    1

    פוסטים נוספים