ג'ני קפלן מאמנת הכושר בסדרת דוקו ריאליטי פוליאקובים 2016 .08. 03

נהניתי מכל רגע להשתתף בסדרה פוליאקוביםסדרת דוקו ריאליטי חדשה של HOT על משפחת פוליאקוב. בעייני מדובר בהסדרה החריפה והמצחיקה ביותר של הקיץ! אני מופיעה בסדרה כמאמנת כושר הקשוחה של איתמר פוליאקוב, האח של יעל פוליאקוב. בהמשך לבקשות הרבות, קבלו הקטעים הנבחרים בהשתתפותי מתוך הסדרה.

איתמר מחליט לבצע שינוי באורח חיים ומקבל עצה ממאיר נותן משמעות – דמות האב עבורו, לפנות אליי בקשר לאימונים ודורש ממנו ״גוף חטוב״. בפרקים 3 ו-6 תראו את האימונים שלנו ואיך איתמר מרגיש עם עצמו לפני ואחרי ומתחזק מאימון לאימון. איתמר ניסה להצחיק אותי בכל רגע ולהתחמק מהאימון וכמעט הצליח אבל לי יש את השיטות של הצבא הרוסי והכי חושב, שמנו בראש מטרה  ועם כל הצחוקים וההומור שעושים נפלא, איתמר נותן הכל כדי להצליח.

באימונים עם איתמר פוליאקוב אני המשלבת מספר שיטות בהם אני מאמנת בשיטת האימונים שלי WOW YOUR BODY –  אימון פונקציונלי ותנועתי חדשני Tacfit ו- Primal move, הנפת קטלבלס, אימון מחזורי אינטנסיבי HIIT –  על מנת לאפשר לאיתמר ולכל מתאמן שלי להיכנס לכושר מדהים, להיות מוכן מעבר לקשיים אותם יפגוש וכדי להשיג גוף חטוב, מוצק ומעוצב, חזק מבפנים ומבחוץ, בריא וגמיש, ומלא אנרגיה – וכל זה בזמן הקצר ביותר.

ניתן לצפות בסדרה החל מה- 26.5 ב- HOT3 ו- HOT VOD

דף הפייסבוק של סדרת פוליאקובים עם הרבה קטעים מעולים ומצחיקים מתוך הסדרה
היוצרים של הסדרה: יונתן קוניאק, אילן אבודי, יעל פוליאקוב
קטעים מתוך האימונים של ג'ני קפלן ואיתמר פוליאקוב:
 
תודה רבה לחברת אדידס על הביגוד ספורט מדהים לצילומים #adidasisrael

9
8
8
8
0
7
8
7
7
0
9
9
7
8
8
7
7
8
7
8
7
7
9
9
8
9
9
7

8
5
6
6
9
7
7
8
8

פוסטים נוספים

 • התפריט היומי שלי ליום עמוס בדרכים 2019 .04. 10

  התפריט היומי שלי – ביום עמוס בדרכים, של החיים עצמם באוטו! אמהות ונשים קרייריסטיות מכירות את זה בבוקר אנחנו מארגנות את הילדים למסגרות, בקושי מצליחות להכניס משהו לגוף, רצות לגנים וטסות לעבודה. מהעבודה אנחנו טסות לגנים, פיזורים לחוגים ואיסופים חזרה, ארוחות הערב, השכבות, צריך להכניס איפהשהו ספורט ואוכל מזין לגוף ורצוי גם זמן איכות לעצמנו […]

 • 2 טיפים לנצח את החשק מטורף למתוק אחרי צהריים 2019 .03. 06

  מכירה את החשק המטורף למתוק שמגיע אחרי צהריים? מוזמנת לצפות בסרטון קצר עם 2 טיפים המנצחים שלי שיעזרו לך לנצח את החשק המטורף הזה למתוק אחרי צהריים ולמנוע ממך מלחתחילה להיכנס לפלונטר הזה עם המתוקים, להרגיש שבעה ואנרגטית!

 • #10yearchallenge מסע הכושר והחיטוב שלי ב-10 שנים 2019 .01. 20

  המסע שלי ב 10 שנים בכושר וחיטוב, מקצוע מבוסס תחביב ושליחות, משפחה ועוד מלא חוויות מרתקות. ציוני דרך לגוף WOW משלי!

 • גוף WOW אחרי הלידה – איך עושים את זה! 2019 .01. 14

  רוצה לגלות איך לחזור במהרה לגזרה של לפני ההריון? לחטב ולחזק את הגוף, רצפת האגן ושרירי הבטן? כל הטיפים, התרגילים והידע שיעזרו לכן לחזור אחרי הריון לכושר מושלם וגןף WOW!