חזרה לגזרה אחרי הלידה – העצות המעולות וסיפור ה WOW של לידיה 2015 .08. 12

  2
  אחרי שאני מרגישה מאה אחוז עם הגוף שלי, ההנאה ומתנה הכי גדולה בשבילי לראות את המתאמנים שלי מגיעים למטרות ומאושרים. לידיה – ה-מתאמנת WOW מוכיחה שהכל אפשרי ומעניקה טיפ מדויק – התמדה ואימון כושר קצר שהיא עשתה מהערוץ הכושר שלי. לידיה הגשימה את החלום לגוף מדהים, חזק, חטוב ובכושר לפני הלידה ועל כך שיתפנו בפוסט בבלוג בסלונה "סיפור הצלחה אדירה של מתאמנת WOW" לפני כמה שנים: "הסתכלתי על וידאו שצילמו אותי והייתי בשוק… היום כשהגעתי למטרה שלי, אחרי שנה וחצי שאני קורעת את עצמי – לראות תוצאות זה פשוט כיף! לראות גוף שאני אוהבת. שאפילו בגיל 17 לא היה לי".

  ועכשיו, 4 חודשים אחרי הלידה, לידיה שיחזרה את ההצלחה בפעם נוספת, אפילו בלי אירובי נוסף. אלו מילים שגרמו לי להתרגש בטירוף! "יש לך איזה אימון בטן שאני עפה עליו כבר תקופה קצרה…של ה- 12 דקות. בזמן האחרון שילבתי כל מי תרגילים אבל זה היה הפוקוס. גם הפסקתי עם האירובי. יש תוצאות מדהימות כמובן עם התזונה שאני ממש מקפידה לא האמנתי שיהיה לי גוף יותר יפה מלפני ההריון!!!!"

  ההתמדה, הכוח הרצון, אמונה בעצמך, חוזק האופי, נחישות, האמונה בשיטה – מעוררים השראה והערצה – לידיה היא הדוגמה המושלמת. שמחה וכיף שלידיה איתי כמעט מתחילת הבלוג וחלק מקהילת WOW שאני כל כך אוהבת ואני מודה על להיות מוקפת במתאמנים כמוה.3

  וזה האימון המדובר שלידיה אימצה לאחרונה וחוללה את השיפור

  להלן האימון החדש שלידיה קיבלה לשדרוג תכנית האימונים שלה

  מזכירה לכם חברים שמומלץ לגוון את תכנית האימונים על מנת לאתגר את הגוף ולהתקדם בכושר. המטרה שלנו לשפר את הביצוע שלנו בתרגילים הבסיסיים, ולעשות את אותו דבר, בדרך שונה בכל פעם ובדרך הזו להשתפר, להתחזק ולהתקדם.

  גאה במתאמנות שלי! גם איילת האלופה עשתה את זה בזמנה ואף שיתפה איתי את הטיפים המנצחים שלה בפוסט שכיכב לא מעט במצעדים של הפוסטים הנקראים ביותר בסלונה: "5 עצות מעולות לחזור לגזרה אחרי הלידה"
  תיהנו חברים אהובים! תתאמנו, תיהנו, תחייכו, תאמינו בעצמכם, תאכלו טוב לגוף ותצליחו בגדול!

  פוסטים נוספים