שיר אלמליח זכתה בתואר הישראלית הסקסית 2015 2015 .12. 16

גאה במתאמנת האלופה שלי שיר אלמליח שנבחרה לישראלית הסקסית 2015 בפעם שנייה ברציפות. בשבילי זו לא הייתה הפתעה היות ושיר היא אחת הנשים היפות החרוצות, המשקיעניות, הממוקדות ופרפקציוניסטיות שיצא לי להכיר ולאמן. אני יודעת עד כמה שיר עובדת קשה גם באימונים, מקפידה על התזונה הבריאה וגם בעבודה הקשה שהיא עושה והתוצאות בהתאם. גאה ואוהבת אותך המון!

6
8

כיף לראות את המתאמנת הכי חרוצה שלי מעלה סרטון מאימון און ליין עם הדרכת סרטוני היוטיוב שלי ולהתבונן בביצוע שלה עם טכניקה מעולה – מעלה לי חיוך כמאמנת.

7

פוסטים נוספים

 • תיעוד העשור שלי לכבוד ה -2020! 2020 .01. 05

  לא מסכמת עשור, מתעדת ומודה!

 • סדנת קטלבלס ואימון תנועתי WOW YOUR BODY עם ג׳ני קפלן 2019 .12. 18

  כל מה שרציתן לדעת על קטלבלס – משקולת הפלא הרוסית, שתאפשר לכם למצות את האימון למקסימום במיניום זמן ובכל מקום! מידע על סדנאות קטלבלס ואימון תנועתי WOW YOUR BODY עם ג׳ני קפלן.

 • תרגיל וואקום לבטן שטוחה והצרת היקפים ב-5 דקות ביום! 2019 .11. 21

  דמייני שכל יום את משקיעה 5 דקות ותוך זמן קצר מגלה את הגוף והבטן שלך מחדש  כמה כיף לי לשמוע שיותר ויותר מתאמנות שלי וקוראות הבלוג מקפידות על תרגיל הוואקום לבטן שטוחה לכמה דקות בבוקר, אפילו לא כל יום, ולאחר זמן קצר מספרות לי על הבדל מטורף בחוזק שרירי הבטן, מראה צר יותר ומיצוק הבטן, תחושת […]

 • אימון קצר לישבן המושלם ושריפת שומנים! 2019 .11. 17

  האימון הקצר לישבן המושלם ושריפת שומנים!  ״ג׳ני, איך אני מורידה 10 ק״ג?״ – השאלה הכי שכיחה בשיחות הייעוץ וליווי שלי לכושר ותזונה. מאוד משתדלת לשמור, אוכלת לא הרבה בכלל, משתדלת לצאת להליכות ואפילו ריצות כמה פעמים בשבוע, וקצת חדר כושר.. ובכל זאת המשקל לא זז, גם לא היקפים״.. הייתי שם לפני שנים רבות (לפני שפיתחתי […]