אימון דור 3 לגוף חטוב ופצצת חיטוב לבטן – עם משקל הגוף ב 5 דקות 2015 .09. 20

  הימים האלה של החגים מורגשים כסופשבוע אחד ארוך עם כמה ימי עבודה ביניהם וזו תחושה קצת מבלבלת. למי יש כוח או זמן להתאמן? אך דווקא עכשיו אין כמו ״השגרה המשוחררת״ שמטיבה לגוף ושומרת עלינו. מצד אחד יש יותר זמן לכן אפשר לעשות את האימון יותר בנחת ולהתאושש טוב יותר מצד שני – לשמור על המסגרת כשיש יותר חופש ויותר אפשרויות ל״פורעונות״.

  שמחה לפנק אתכם באימון קצר, מדליק ואפקטיבי בדיוק כמו שאנחנו אוהבים! כל הגוף וים בטן, חיטוב ושריפת שומנים, עם משקל הגוף וכיף.
  במיוחד כשיש לי הזדמנות לצלם במקום חדש ויפה, אני על זה, ואתם? רוצו על זה! כל ההסברים בוידאו. 5-10 דקות ואתם כבר אחרי, חטובים וטעוני אנרגיה!
  מכתב ששמחתי לקבל ממתאמנת Wow של בית הספר: ״רציתי לעדכן אותך בתהליך שלי..מאז השיחה שלנו, והאימונים והתזונה שהתחלתי בעקבותיה, אני מרגישה יותר טוב גם פיזית וגם נפשית. אחרי השבועיים הראשונים אני מרגישה גם שהאימונים מתחילים לקבל את המקום השגרתי שלהם בחיים שלי, וזה ממש כיף. הורדתי כרגע כ-2 ק"ג ו-4 ס"מ מההיקף שסביב הטבור. אני לא יודעת אם זה מעט/הרבה, אבל אני לא בניתי על תוצאות של רגע, אז אני ממשיכה בתהליך. עוד דבר שדי מדהים אותי זה כמה מהר הגוף מצליח להתאושש בזכות האימוני מוביליטי, ובזכות זה שסידרת לי את הלו"ז ככה שכל פעם אעבוד על חלק קצת אחר בגוף״.
  בואו נהדק את שריר הכוח הרצון, ניזכר מדוע אנחנו עושים את זה, ננשום חיוך ונסתער על היום!

  ביצוע האימון:

  האימון בנוי בצורת זרימה FLOW בין התרגילים עם קשר הגיוני בין התרגילים
  נבצע בין 3-8 סבבים ברצף בשיטת HIIT  – high intensity interval training,
  פשוט תפעילו את הסרטון במחשב שלכם, בלפטופ, במכשיר נייד, ותנו פוש יחד איתי!

  רשימת תרגילים:
  gorilla jumps back / forward
  gorilla X-taps
  pike press
  knee thred
  knee thru
  tripod switch

  דגשים:

  חשוב לשמור על בטן בפנים לאורך כל התרגילים ולהקשיב להדרכה
  ללמוד את התנועה היטב ולאט לפני שמחליטים להגביר מהירות
  לעבוד עם טכניקה טובה ולא למהר כדי להספיק עוד חזרה
  המהירות תגיע ככל שהטכניקה תהיה טובה יותר. כך גם התוצאות ושיפור הכושר
  לנשוף לסוף טווחי התנועה ומאמץ
  לבצע חימום מפרקים לפני ושחרור בסיום

  4
  כיף להיות אחרי האימון וגם לקבל פידבקים מקסימים ממתאמנים הקבועים שלי:

  ריקי: "את יודעת שמשהו השתנה כשיש סרטוני תנועה שמרגשים אותך, תודה ג'ני. שמעתי לאחרונה שלאדם יש 3 קולות, הקול החיצוני ששומעים אותו, הקול של המחשבות והקול הפנימי שהכי קשה לשמוע אותו והוא משדר גם דרך הגוף. מזמינה אותכם השנה הזאת להתחבר אליו בקלילות ונחישות תלמדו אותו איפה להרפות ומתי צריך להפעיל משקל וכוח. שתהיה שנה של תנועה זורמת וסנכרון"

  אורה: "הייתי חייבת מיד לנסות, כמו תמיד בהתחלה זה ממש קשה אבל מאתגר, וכשמצליחים זה ממש כייף! כמובן עדיין לא בקצב שלך. תודה"

  שיר: "אימון פגז"
  6

  חג שמח וגמר חתימה טובה יקרים שלי!

  שלכם, באהבה, ג'ני

  פוסטים נוספים