אימון כושר קטלני ב 5 דקות לגוף מהסרטים ושריפת שומנים 2017 .04. 02

מכירים את זה שיש לכם רק 5 דקות לעשות אימון? אז כזה. שמחה לפנק אתכם באימון קצר ומדויק! רצף של 4 תרגילים שעובדים על כל הגוף כמכלול בצורה חכמה ואפקטיבית. הבונוס – מלא אנרגיה מובטחת בסוף האימון!

מתאמנים רבים איתם אני משוחחת, מציבים בפניהם מכשול של חוסר זמן כסיבה לכך שהם לא מתאמנים וכתוצאה מזה – לא רואים תוצאה. חברים יקרים, אימון כושר טוב לא חייב להיות ארוך כדי להיות אפקטיבי. כדי להפוך לאפקטיבי, צריך לעשות תרגילים נכונים שמפעילים את כל הגוף כמכלול, עם טכניקה נכונה ומוקפדת שעוזרת למקסם את התוצאה, להפעיל את השרירים הנכונים ולהימנע מפציעות. והכי חשוב – לשלב תזונה בריאה כדרך חיים שמשפיעה על כל כל הרבה תחומים – גם בריאות, גם שובע, גם בניית שרירים ושריפת שומנים וגם הוספת אנרגיה יומית, לישון טוב ולשתות הרבה מים. זו הנוסחה ״הסודית״ שמוכיחה את עצמה כל פעם מחדש.

אז שימו בגדי ספורט, השקיטו את הטלפון לכמה דקות ובאו נעשה את האימון ביחד!

ביצוע האימון: 
אנחנו נבצע את האימון ביחד תוך ביצוע וההדרכה שלי און-ליין.
פשוט תפעילו את הסרטון במחשב שלכם, בלפטופ, במכשיר נייד, ותנו פוש יחד איתי! כל התרגילים מצוידים בהסברים מדויקים על הביצוע על מנת שתוכלו למקסם את האפקטיביות של כל תרגיל וליהנות משיפור כושר וחיטוב הגוף בבטחה וללא פציעות.

באימון 4 תרגילים, בצעו 5-15 חזרות מכל תרגיל, התאוששות 10-30 שניות בין תרגיל. השלימו 3-10 סבבים. למתחילים ונשים בהריון ניתן לעשות 1-2 סבבים ולהקפיד על התאוששות מספקת בין תרגיל לתרגיל.

אופציה נוספת – להציב זמן שיש ברשותכם, למשל 5-10 דקות, ולבצע כמה שיותר סבבים עם טכניקה מעולה. לרשום את התוצאה ולחזור לאימון הזה אחרי חודש ולהשוות בין התוצאות כדי לעקוב אחרי השיפור שחל במדדי הכושר שלכם. לא לשכוח לעדכן אותי בהצלחה שלכם, זה מאוד משמח אותי תמיד.

9
תרגילים:

Side lunge מכרע צידי

Quad press שכיבות שמיכה במנח ארבע

Rocking back & Gorilla jump  גלגול זנב לאחור וקפיצת גורילה

Quadrupped swith to Tripod vertical הפוך ממנח ארבע למנח שולחן על יד אחת

פינת האופנה: 

באימון הזה ניסיתי סט ביגוד חדש של Adidas מסדרת ClimaChilll וגם אתמול בריצה. המסקנה – בד סופר נעים לגוף, דק ואוסף הכל בנעימות ונאמנות. נושם ומנדף זיעה, תחושת קלילות בתוך הבגד שלא מורגש באימון ובריצה – Second skin.

#Adidasisrael #ClimaChill #MadeNotForNormal #Wowyourbody

7

תיהנו מהאימון חברים יקרים! אם אהבתם – מוזמנים לשתף עם חבריכם, כי ביחד תמיד הרבה יותר כיף!

כל האימונים שיעזרו לכם להרגיש ולהיראות Wow – אימונים קצרים אפקטיביים וממוקדים למטרה תמצאו לשרותכם והנאתכם בערוץ היוטיוב שלי Wow your body! מוזמנים לצלול לתוך עולם הכושר שונה וממכר, ולחוות בעצמכם את ההצלחה וכל הכיף!

בברכה ובאהבה,

שלכם,
ג'ני

פוסטים נוספים