אימון שורף שומנים ובונה בטן וירכיים יפות עם קטלבלס ב-20 דקות! 2015 .05. 02

  האימון השבועי החדש כבר כאן ובהמשך לבקשות הרבות, באימון הזה נתמקד בבניית שריר ועיצוב ירכיים, ישבן ובטן, רועות ושריפת שומן מסיבית בכל הגוף, עם תרגילים באמצעות הקטלבל – 20 דקות בלבד!!! למי שאין קטלבל, אין דאגה, תוכלו עדיין ליהנות עם גרסאות נוספות שנתתי.

  למה אני כל כך אוהבת קטלבל? הוכח מחקרית שעבודה עם קטלבלס שורפת שומן ב 20 אחוז יותר לעומת מי שלא עובד עם קטלבל (למשל, סווינגים עם משקל כבד). וגם היחיד שמפתח כוח, סיבולת, גמישות, מייעל וחוסך זמן יקר באותו זמן!


  בהזדמנות אענה על השאלות שכבר עלו בדף הפייסבוק בזמן כתיבת הפוסט:

  יפעת: "גני רציתי לשאול אך את מרימה קטלבלס כזה כבד אני קניתי של 6 קילו וזה ממש כבד לי יותר כבד מימשקולת 6 קילו רגילה והאם זה בסדר קטלבלס של 6 קילו לאימונים וחיטוב"

  – תודה רבה, קטלבלס של 6 מצוין להתחלה עבור נשים. לגברים מומלץ להתחיל עם 10-12 ק"ג. כמובן, בחירת משקל תלויה גם בתרגיל, במתאמן וברמת הכושר שלו. וכן, הוא מורגש יותר כבר מאשר משקולת במשקל דומה עקב צורה מיוחדת שלו, מפעיל המון שרירים מייצבים בגלל שהוא כל הזמן מחפש נקודת איזון. איך אני מרימה משקל כל כך כבד? אני מתאמנת עם קטלבלס לא מאתמול, למעשה אני גם אלופת ישראל בהנפת קטלבלס (בתחרות האחרונה הנפתי 16 ק״ג בהנפה מעל הראש), אבל גם אני התחלתי עם משקל דומה לשלך (התחלתי עם 8 ק״ג) וגם לי הוא הורגש ״כבד״ מאוד. תמשיכי לתרגל ותראי איך מהר מאוד המשקל הזה יהפוך לנוצה

  שושה: "הבטחת וקיימת.. אחלה אימון ולי נשאר לנסות אותו. את יודעת שבעבר לא כל כך אהבתי להתאמן איתן ועכשיו אני לא יכולה בלעדיהם..אימון עם קטלבס עובד מעולה על הגוף"

  – כל כך מבינה את הכוונה שלך. קורה בהתחלה נרתעים מה"מורכבות" הנתפסת הנראית לעין, ואח"כ (בערך כמה אימונים), כשתופסים בגוף ממש את התנועה ומתחילים לראות שינויים בעין מתאהבים בפשטות והיעילות שלה. השינוי הוא גם בגמישות, במהירות, חוזק אצבעות ואחיזה ברמות מטורפות, יכולת ריכוז, סיבולת ורשימה ארוכה

  אולגה: "איפה קונים כזה?"

  –  ניתן לקנות כמעט בכל רשת ציוד ספורט, באינטרנט, באי-ביי, וכד

  תיהנו גם אתם מהאימון חברים אהובים!
  1

  פוסטים נוספים