ג'ני קפלן מאמנת הכושר בסדרת דוקו ריאליטי פוליאקובים 2016 .08. 03

  נהניתי מכל רגע להשתתף בסדרה פוליאקוביםסדרת דוקו ריאליטי חדשה של HOT על משפחת פוליאקוב. בעייני מדובר בהסדרה החריפה והמצחיקה ביותר של הקיץ! אני מופיעה בסדרה כמאמנת כושר הקשוחה של איתמר פוליאקוב, האח של יעל פוליאקוב. בהמשך לבקשות הרבות, קבלו הקטעים הנבחרים בהשתתפותי מתוך הסדרה.

  איתמר מחליט לבצע שינוי באורח חיים ומקבל עצה ממאיר נותן משמעות – דמות האב עבורו, לפנות אליי בקשר לאימונים ודורש ממנו ״גוף חטוב״. בפרקים 3 ו-6 תראו את האימונים שלנו ואיך איתמר מרגיש עם עצמו לפני ואחרי ומתחזק מאימון לאימון. איתמר ניסה להצחיק אותי בכל רגע ולהתחמק מהאימון וכמעט הצליח אבל לי יש את השיטות של הצבא הרוסי והכי חושב, שמנו בראש מטרה  ועם כל הצחוקים וההומור שעושים נפלא, איתמר נותן הכל כדי להצליח.

  באימונים עם איתמר פוליאקוב אני המשלבת מספר שיטות בהם אני מאמנת בשיטת האימונים שלי WOW YOUR BODY –  אימון פונקציונלי ותנועתי חדשני Tacfit ו- Primal move, הנפת קטלבלס, אימון מחזורי אינטנסיבי HIIT –  על מנת לאפשר לאיתמר ולכל מתאמן שלי להיכנס לכושר מדהים, להיות מוכן מעבר לקשיים אותם יפגוש וכדי להשיג גוף חטוב, מוצק ומעוצב, חזק מבפנים ומבחוץ, בריא וגמיש, ומלא אנרגיה – וכל זה בזמן הקצר ביותר.

  ניתן לצפות בסדרה החל מה- 26.5 ב- HOT3 ו- HOT VOD

  דף הפייסבוק של סדרת פוליאקובים עם הרבה קטעים מעולים ומצחיקים מתוך הסדרה
  היוצרים של הסדרה: יונתן קוניאק, אילן אבודי, יעל פוליאקוב
  קטעים מתוך האימונים של ג'ני קפלן ואיתמר פוליאקוב:
   
  תודה רבה לחברת אדידס על הביגוד ספורט מדהים לצילומים #adidasisrael

  9
  8
  8
  8
  0
  7
  8
  7
  7
  0
  9
  9
  7
  8
  8
  7
  7
  8
  7
  8
  7
  7
  9
  9
  8
  9
  9
  7

  8
  5
  6
  6
  9
  7
  7
  8
  8

  פוסטים נוספים