הצלחת מתאמני WOW בסדנת בוסט כושר – תמר מצפי 2018 .11. 04

ישש!! אחרי מספר הפקות צילום משותפות, שכנעתי את תמר להגיע לסדנת בוסט הכושר שלי.
תמר מצפי צלמת נדירה בכשרון שלה לצילומי פורטרטים פוטוגניים להפליא מקליק הראשון! במהלך שנות העבודה שלה במגזין "גלובס" צילמה את מנהיגי העולם ואירועים בסדר גודל מדיני. תמר מביאה לסט הצילומים מניסיונה העצום, העין חדה שתופסת הכי יפה כבר בפריים הראשון, חוש הומור וקלילות ומתקתקת תוצרים יפיפיים! האישיות הכובשת של תמר עוזרת להרגיש הכי טבעי ולא מתאמץ מול המצלמה ברגע שתמר עושה את המג׳יק שלה.

התרגשתי בטירוף לקרוא את הפידבק שתמר פרסמה בעמוד שלה ובאינסטגרם:
״ג'ני קפלן עשתה לי את היום.
כבר תקופה ארוכה אני מרגישה בטטת כורסא {כסא מחשב}.
יש כמה פעיליות גופניות שאני עושה, מורידה הכלבה 3 פעמים ביום מסביב לבלוק. הולכת קצת אם חניתי רחוק ממקום הצילום. מקליקה במצלמה וחוזרת הביתה להקליק במחשב. יחד עם זה רואה הרבה ספורט בטלויזיה, כדורגל כדורסל או כל ספורט אחר שהוא בשידור חי.
שמתי לב שלצפות בשידורי ספורט לא עושה את הגוף שלי גמיש ואנרגטי, החלטתי ללכת לכמה אימונים אישיים, אם כבר אימונים אז רק אצל הטובה ביותר ג'ני קפלן. היו לי כמה תנאים, לא רציתי פעילות אירובית או כל פעילות שתגרום לי להזיע {בגדול אני אוהבת פעילות ספורט איטית כמו טאי צ'י או צ'י קונג}. ובכלל שתתחשב בגוף העצי שלי. ג'ני לא התרשמה אמרה לי לעשות כמה תנועות חישבה הביטה מדדה ורשמה הכל בדף קטן, זה היה האבחון איזה אברים חזקים וגמישים ואיזה לא {טוב הכל היה תפוס אצלי}. ואז החלה לתת לי תרגילים שנראו פשוטים בהדגמה, וכשאני עשיתי פתאום הרגשתי שרירים שלא ידעתי שקיימים בגופי. אבל ג'ני היתה סבלנית, עדינה, וקשובה. לא נתנה לי להרגיש נחיתות פיזית יחסית אליה. ואז לאט לאט כבמטה קסם התחלתי להרגיש קלילה יותר, והתנועות נעשו גמישות יותר. פתאום הרגשתי אנרגטית. ג'ני גם נתנה לי שיעורי בית תרגילים קלים שאעשה ב5 דק'. וכל יום לדווח אם עשיתי. חייבת לעשות אחרת יתעורר החינוך הרוסי של ג'ני והיא תנזוף בי.

ג'ני היא מאמנת כושר מוערכת ומבוקשת פיתחה שיטת אימון בשם
Jenny kaplan online לאימונים אישיים אונליין
עד שהגוף שלכם יהיה וואו!
הכנסו לבלוג הכושר שלה בפייסבוק ולערוץ ביוטיוב,
אתם תתמכרו ראו הוזהרתם
״Jenny Kaplan

פוסטים נוספים

 • התפריט היומי שלי ליום עמוס בדרכים 2019 .04. 10

  התפריט היומי שלי – ביום עמוס בדרכים, של החיים עצמם באוטו! אמהות ונשים קרייריסטיות מכירות את זה בבוקר אנחנו מארגנות את הילדים למסגרות, בקושי מצליחות להכניס משהו לגוף, רצות לגנים וטסות לעבודה. מהעבודה אנחנו טסות לגנים, פיזורים לחוגים ואיסופים חזרה, ארוחות הערב, השכבות, צריך להכניס איפהשהו ספורט ואוכל מזין לגוף ורצוי גם זמן איכות לעצמנו […]

 • 2 טיפים לנצח את החשק מטורף למתוק אחרי צהריים 2019 .03. 06

  מכירה את החשק המטורף למתוק שמגיע אחרי צהריים? מוזמנת לצפות בסרטון קצר עם 2 טיפים המנצחים שלי שיעזרו לך לנצח את החשק המטורף הזה למתוק אחרי צהריים ולמנוע ממך מלחתחילה להיכנס לפלונטר הזה עם המתוקים, להרגיש שבעה ואנרגטית!

 • #10yearchallenge מסע הכושר והחיטוב שלי ב-10 שנים 2019 .01. 20

  המסע שלי ב 10 שנים בכושר וחיטוב, מקצוע מבוסס תחביב ושליחות, משפחה ועוד מלא חוויות מרתקות. ציוני דרך לגוף WOW משלי!

 • גוף WOW אחרי הלידה – איך עושים את זה! 2019 .01. 14

  רוצה לגלות איך לחזור במהרה לגזרה של לפני ההריון? לחטב ולחזק את הגוף, רצפת האגן ושרירי הבטן? כל הטיפים, התרגילים והידע שיעזרו לכן לחזור אחרי הריון לכושר מושלם וגןף WOW!