הצלחת מתאמני WOW בסדנת בוסט כושר – תמר מצפי 2018 .11. 04

ישש!! אחרי מספר הפקות צילום משותפות, שכנעתי את תמר להגיע לסדנת בוסט הכושר שלי.
תמר מצפי צלמת נדירה בכשרון שלה לצילומי פורטרטים פוטוגניים להפליא מקליק הראשון! במהלך שנות העבודה שלה במגזין "גלובס" צילמה את מנהיגי העולם ואירועים בסדר גודל מדיני. תמר מביאה לסט הצילומים מניסיונה העצום, העין חדה שתופסת הכי יפה כבר בפריים הראשון, חוש הומור וקלילות ומתקתקת תוצרים יפיפיים! האישיות הכובשת של תמר עוזרת להרגיש הכי טבעי ולא מתאמץ מול המצלמה ברגע שתמר עושה את המג׳יק שלה.

התרגשתי בטירוף לקרוא את הפידבק שתמר פרסמה בעמוד שלה ובאינסטגרם:
״ג'ני קפלן עשתה לי את היום.
כבר תקופה ארוכה אני מרגישה בטטת כורסא {כסא מחשב}.
יש כמה פעיליות גופניות שאני עושה, מורידה הכלבה 3 פעמים ביום מסביב לבלוק. הולכת קצת אם חניתי רחוק ממקום הצילום. מקליקה במצלמה וחוזרת הביתה להקליק במחשב. יחד עם זה רואה הרבה ספורט בטלויזיה, כדורגל כדורסל או כל ספורט אחר שהוא בשידור חי.
שמתי לב שלצפות בשידורי ספורט לא עושה את הגוף שלי גמיש ואנרגטי, החלטתי ללכת לכמה אימונים אישיים, אם כבר אימונים אז רק אצל הטובה ביותר ג'ני קפלן. היו לי כמה תנאים, לא רציתי פעילות אירובית או כל פעילות שתגרום לי להזיע {בגדול אני אוהבת פעילות ספורט איטית כמו טאי צ'י או צ'י קונג}. ובכלל שתתחשב בגוף העצי שלי. ג'ני לא התרשמה אמרה לי לעשות כמה תנועות חישבה הביטה מדדה ורשמה הכל בדף קטן, זה היה האבחון איזה אברים חזקים וגמישים ואיזה לא {טוב הכל היה תפוס אצלי}. ואז החלה לתת לי תרגילים שנראו פשוטים בהדגמה, וכשאני עשיתי פתאום הרגשתי שרירים שלא ידעתי שקיימים בגופי. אבל ג'ני היתה סבלנית, עדינה, וקשובה. לא נתנה לי להרגיש נחיתות פיזית יחסית אליה. ואז לאט לאט כבמטה קסם התחלתי להרגיש קלילה יותר, והתנועות נעשו גמישות יותר. פתאום הרגשתי אנרגטית. ג'ני גם נתנה לי שיעורי בית תרגילים קלים שאעשה ב5 דק'. וכל יום לדווח אם עשיתי. חייבת לעשות אחרת יתעורר החינוך הרוסי של ג'ני והיא תנזוף בי.

ג'ני היא מאמנת כושר מוערכת ומבוקשת פיתחה שיטת אימון בשם
Jenny kaplan online לאימונים אישיים אונליין
עד שהגוף שלכם יהיה וואו!
הכנסו לבלוג הכושר שלה בפייסבוק ולערוץ ביוטיוב,
אתם תתמכרו ראו הוזהרתם
״Jenny Kaplan

פוסטים נוספים

 • הצלחת מתאמני WOW בסדנת בוסט כושר – תמר מצפי 2018 .11. 04

  ישש!! אחרי מספר הפקות צילום משותפות, שכנעתי את תמר להגיע לסדנת בוסט הכושר שלי. תמר מצפי צלמת נדירה בכשרון שלה לצילומי פורטרטים פוטוגניים להפליא מקליק הראשון! במהלך שנות העבודה שלה במגזין "גלובס" צילמה את מנהיגי העולם ואירועים בסדר גודל מדיני. תמר מביאה לסט הצילומים מניסיונה העצום, העין חדה שתופסת הכי יפה כבר בפריים הראשון, חוש […]

 • 5 טיפים קלילים שיעזרו לכם בחזרה לשגרה אחרי החגים! 2018 .10. 04

  5 טיפים קלילים שיעזרו לכם בחזרה לשגרה אחרי החגים!

 • אימון WOW זריז לכל שרירי הגוף, כשאין זמן! 2018 .09. 25

  הזמן זה ה-אתגר שלך? קבלי אימון קצר ואפקטיבי עם משקל הגוף בלבד שאפשר להספיק ולסיים בזמן שמכינים חביתה ולהראות ולהרגיש WOW במיידי+ ברכת שנה טובה שתקפיץ לך אנרגיה ומוטיבציה!

 • מה כדאי לך לאכול לפני ואחרי הצום יום הכיפורים 2018 .09. 17

  לקראת יום הכיפורים ולכל מי שצם שאלה שחוזרת עליה כל שנה. מה כדאי לאכול לפני הצום ואחריו? ריכזתי עבורכם כמה טיפים משמעותיים שיעזרו לכם להעביר אותו בקלות ובתחושה טובה.