הצלחת מתאמני WOW בסדנת בוסט כושר – תמר מצפי 2018 .11. 04

ישש!! אחרי מספר הפקות צילום משותפות, שכנעתי את תמר להגיע לסדנת בוסט הכושר שלי.
תמר מצפי צלמת נדירה בכשרון שלה לצילומי פורטרטים פוטוגניים להפליא מקליק הראשון! במהלך שנות העבודה שלה במגזין "גלובס" צילמה את מנהיגי העולם ואירועים בסדר גודל מדיני. תמר מביאה לסט הצילומים מניסיונה העצום, העין חדה שתופסת הכי יפה כבר בפריים הראשון, חוש הומור וקלילות ומתקתקת תוצרים יפיפיים! האישיות הכובשת של תמר עוזרת להרגיש הכי טבעי ולא מתאמץ מול המצלמה ברגע שתמר עושה את המג׳יק שלה.

התרגשתי בטירוף לקרוא את הפידבק שתמר פרסמה בעמוד שלה ובאינסטגרם:
״ג'ני קפלן עשתה לי את היום.
כבר תקופה ארוכה אני מרגישה בטטת כורסא {כסא מחשב}.
יש כמה פעיליות גופניות שאני עושה, מורידה הכלבה 3 פעמים ביום מסביב לבלוק. הולכת קצת אם חניתי רחוק ממקום הצילום. מקליקה במצלמה וחוזרת הביתה להקליק במחשב. יחד עם זה רואה הרבה ספורט בטלויזיה, כדורגל כדורסל או כל ספורט אחר שהוא בשידור חי.
שמתי לב שלצפות בשידורי ספורט לא עושה את הגוף שלי גמיש ואנרגטי, החלטתי ללכת לכמה אימונים אישיים, אם כבר אימונים אז רק אצל הטובה ביותר ג'ני קפלן. היו לי כמה תנאים, לא רציתי פעילות אירובית או כל פעילות שתגרום לי להזיע {בגדול אני אוהבת פעילות ספורט איטית כמו טאי צ'י או צ'י קונג}. ובכלל שתתחשב בגוף העצי שלי. ג'ני לא התרשמה אמרה לי לעשות כמה תנועות חישבה הביטה מדדה ורשמה הכל בדף קטן, זה היה האבחון איזה אברים חזקים וגמישים ואיזה לא {טוב הכל היה תפוס אצלי}. ואז החלה לתת לי תרגילים שנראו פשוטים בהדגמה, וכשאני עשיתי פתאום הרגשתי שרירים שלא ידעתי שקיימים בגופי. אבל ג'ני היתה סבלנית, עדינה, וקשובה. לא נתנה לי להרגיש נחיתות פיזית יחסית אליה. ואז לאט לאט כבמטה קסם התחלתי להרגיש קלילה יותר, והתנועות נעשו גמישות יותר. פתאום הרגשתי אנרגטית. ג'ני גם נתנה לי שיעורי בית תרגילים קלים שאעשה ב5 דק'. וכל יום לדווח אם עשיתי. חייבת לעשות אחרת יתעורר החינוך הרוסי של ג'ני והיא תנזוף בי.

ג'ני היא מאמנת כושר מוערכת ומבוקשת פיתחה שיטת אימון בשם
Jenny kaplan online לאימונים אישיים אונליין
עד שהגוף שלכם יהיה וואו!
הכנסו לבלוג הכושר שלה בפייסבוק ולערוץ ביוטיוב,
אתם תתמכרו ראו הוזהרתם
״Jenny Kaplan

פוסטים נוספים

 • גוף WOW בלי לצאת מהבית! תכנית כושר ותזונה און ליין עם ג׳ני קפלן 2020 .03. 19

  לאור המצב המאתגר, המעניקה לך את תכנית האימונים הדיגיטלית המקיפה שלי עם הנחה סופר משמעותית שתאפשר רכישה לכל כיס (ל-100 מצטרפות הראשונות) כדי תגיעי לגוף חטוב WOW בלי לצאת מהבית! תתאמני ותשמרי על הגוף והבריאות שלך ושל כל המשפחה עם תכנית אימונים מדויקת, אפקטיבית, כיפית, שתוכלו לעשות בבית ובכל מקום וזמן!

 • שינוי מדהים של אלה עם תכנית WOW YOUR BODY של ג׳ני קפלן 2020 .05. 21

  “לחפש בגוגל מאמנת אישית כל ילד יודע, אבל לדעת לקלוע בול למאמנת שנותנת את הנשמה, את ה 100 אחוז ממנה ומוציאה ממך את 110 אחוז בכל אימון ואימון זה כבר מתנה משמים.ג׳ני הכירה לי את עולם הקטלבל ובזכותה אף השתתפתי בתחרות אליפות הארץ ואף זכיתי מקום ראשון.⠀ג׳ני מאמנת אותי גם בשיטת אימון פרימל מוב, אשר […]

 • אימון עם קטלבלס לחיטוב חזק ב-6 דקות, עם ג׳ני 2020 .05. 18

  לכל חובבי האימון עם משקולת הפלא הקטלבל וחובבי גוף חטוב, בריא, חזק ויפה! קבלו אימון חדש, קצר ואפקטיבי ב-6 דקות בלבד, עם ג׳ני!

 • למה חשוב שנחזור להתאמן בטבע – מהדורה מרכזית, ערוץ 13, עם ג׳ני קפלן 2020 .05. 02

  למה חשוב שנחזיר לנו את פעילות הספורט במקומות הטבע, חופי ים, יערות, פארקים, שמורות טבע! צפו בכתבה בהשתתפותי במהדורה מרכזית בערוץ 13, ששודרה ב- 30.4 בשעה 21. בכתבה גם מדגימה אימון אפקטיבי עם קטלבלס ומשקל הגוף. כולנו מחכים לחזור להתאמן בטבע היפה שלנו! כן לנשום את האוויר של הים כדי לחזק את מערכת החיסוןכן ללכת יחפים […]

 • אימון WOW Your Body לחיטוב וחיזוק מושלם ב -15 דקות! 2020 .04. 26

  מוכנים לאימון קטלני, מחטב ומלא פאן עם משקל הגוף, שיגרום לכם להזיע כהוגן ויקפיץ את החיטובים החוצה?