ככה תחזרי מחופשה מפנקת עם בטן שטוחה! 2019 .07. 08

  לחזור מחופשה מפנקת עם בטן שטוחה – זה אפשרי!

  זה לא חייב להסתיים עם 2-3 קילו במותניים, בטן נפוחה ותסכול שהרסת את מה שהשגת בחודשיים שלושה של עבודה, ההפך!
  שנים הייתי בצד הזה של המתרס! אחרי שפיתחתי את השיטה שלי, גייסתי את אסטרטגיית תזונה והכושר גם לתחזוקת הגוף שלי בחופשה.

  בעיני, הרגשה אנרגטית וחטובה בחופשה ואחריה – זה מאסט!
  במסגרת יעוץ בוסט התזונה ותכנית הכושר הדיגיטלית שלי אני רוצה לשתף איתכן את האסטרטגיה שלי שתמיד משאירה אותי בתחושה נינוחה ועם בטן שטוחה:

  1. אימון מחזורי טוב עם משקל הגוף / קטלבלס יום לפני היציאה לחופשה – כדי שהאוכל יהיה לצורך בניית שריר והאצת התאוששות שמתרחשת ב 48 שעות אחרי האימון.

  2. בבוקר על בטן ריקה – כמה תרגילי מוביליטי והפעלה אנרגטית ותרגיל וואקום – כדי להאיץ את חילוף החומרים. סה״כ זה לוקח עד 10 דקות גג ומביא איתם המון אנרגיה ותחושת גוף אסופה.

  7

  3. כוס מים עם כפית של תוסף ״גרין אמזון״ על בסיס אצות וצמחים (לוקחת איתי כמות קטנה בשקית) – בוסט לחילוף החומרים ואנרגיה עוצמתית.

  4. בארוחת הבוקר אני מחפשת לימון, סוחטת ושותה אותו בכוס מים, ועוד כוס מים חמים. שהגוף יהיה רווי בנוזלים. ורק אז הקפה. פעולות האלה עוזרות בניקוי הגוף והפעלת המעיים, שזה כל כך קריטי ליצירת הבטן שטוחה ולא נפוחה.

  7

  5. אוכלת סלט מירקות טריים עם שמן זית שזולפת בנדיבות – סיבים ושומני טובים זה סופר חשוב לשובע, אנרגיה ועיכול.

  6. בסיום הסלט – אוכלת חביתה טובה, דגי סלמון, גבינות שמנות. אלו תורמים לתחושת השובע למשך שעות רבות, תורמים לפיתוח מסת שריר ושריפת שומנים ומנתקים כל חשק לנשנש בבריכה.

  7. לסיום, אני טועמת את הדברים הטעימים ששמתי עליהם לב בהתחלה – כמה ביסים מסופלה גבינה מפנק, ביס מקרואסון (יותר פשוט לא נכנס אחרי שהבטן מרופדת היטב עם ירקות, ביצים, דגים וגבינות שמנות) וגם מבחינת תחושה אני לא רוצה להגיע להתפוצצות. טועמים אבל לא חייבים לחסל את כל מדף המתוקים. ואפילו לא רוצים!

  7

  8. אחרי צהריים – משהו קטן כמו פרי, קצת אגוזים או כוס יין. אני לא אוכלת צהריים כי ארוחת בוקר משביעה וארוחת ערב בהחלט מספיקות, רוצה לנצל את הים, בריכות, שמש וכיף, ולא באמת לשבת לאכול ארוחות מלאות כל היום.

  9. ארוחת ערב שמבוססת על אותם עקרונות כמו הבוקר – צלחת ירקות טריים, צלחת אנטיפסטי, אח״כ דג, בשר.

  8

  10. אני פחות אוהבת לאכול קינוח מייד אחרי העיקרית, כי כבר אין מקום ולא בא לי להתפוצץ בכוח. לכן אני לוקחת צלחת קטנה עם כמה סוגי קינוח או פירות ללובי וטועמת קצת מכל דבר אחר כך, כשיושבים בנחת.

  8

  11. כשאני בחופשה למשך כמה ימים – אני עושה אימון WOW קצר בבוקר או אחרי צהרים או גם וגם. יש לי המון אימונים כאלה באפליקציה, קצרים ואפקטיביים בול לחופשות אקטיביות.
  12. הולכים המון ברגל, שוחים בבריכה, ונהנים מפעילות, כי יש תחושת קלילות ואנרגיה ולא כבדות ונפיחות, כך שכיף לזוז וליהנות מגוף שיכול!

  מקווה שעזרתי!
  רוצות לשמח אותי? תעדכנו אותי שאתן הולכות ליישם את האסטרטגיה שלי או כמה טיפים.

  באהבה,
  שלכן,

  ג׳ני
  7

  רוצה לקבל את המדריך לפני כולם?
  הרשמי כאן וקבלי אותו ישירות למייל שלך!

  להצטרפות לתכנית הדיגיטלית WOW מ-0 ל-100 לכושר ותזונה אישית עם ליווי אישי 

   

   

  |7

  פוסטים נוספים