סיפור ההצלחה שלהן יכול להיות שלך – מתאמנות החודש WOW של ג'ני 2015 .07. 29

  יש לי את הזכות המדהימה להיות הגורם והעדה לשינויים מדהימים בגוף, בתפיסה וחשיבה, שקורים אצל המתאמנים שלי ממש מול העיניים שלי. בכל המסגרות בהם אני מאמנת – אימונים אישיים, און ליין ב"בית הספר לגוף WOW" ובקרב העוקבות והקוראות של הבלוג.
  אתן עבדתן קשה, במסירות, בהשקעה, בחיפוש המתמיד לשיפור הטכניקה, הגישה והדרך –  והפירות נראות לעין והכי חשוב מורגשות בכל חלקיק התנועה שלכן, ברמה אנרגטית וויזואלית. גאה בכן, לומדת מכל אחת ואחת מכן, אתן מעניקות לי את המרץ ואת השראה לפעול למענכן ולמען שאר המתאמנים, קוראים והעוקבים. אני אוהבת להתבונן בתמונות שלי משנים הקודמות ומתחילת הבלוג, ונדהמת בעצמי לראות שהשינויים והשיפורים בגופי ממשיכים ומתעצמים והכי חשוב לי שהצלחתי למשוך אחרי צבא שלם של מתאמנים שהצטרפו לדרכי וחוו את השינויים המדהימים בגופם, בהרגשה וביחס אל הכושר ואל עצמם וחוגגות את הגוף היפה, החזק, החטוב והכי חשוב – בריא ואנרגטי.
  תזכרו שכל אחת מכן בשבילי במקום הראשון, אוהבת ומעריכה אתכן! תמשיכו להצליח

  אפרת קטש – מתאמנת של בית הספר לגוף WOW מסלול ליווי און ליין בכושר ותזונה

  י
  3

  אורה סלומון – מתאמנת של "בית הספר של ג'ני לגוף WOW" – מסלול ליווי און ליין בכושר ותזונה

  2
  2
  רתם איזק, עיתונאית ואשת תקשורת, המתאמנת האישית שלי ומטופלת תזונה אצל ד"ר הגר שפר. מקבלת שאפו ומחמאות על הגוף החטוב גם בתקשורת, גאווה!
  5
  3
  4
  רתם מספרת על שגרת הכושר שלה, השראה!
  4

  תודה רבה גם לבנות ששולחות לי מחמאות וסיפורי הצלחה הפרטיים שלכן בפרטי. אין אפשרות להעלות את כל המכתבים אבל אתן עושות לי מוטיבציה להמשיך ולהשקיע בערוץ ובבלוג.
  תמשיכו להצליח, אתן WOW! אוהבת ומעריצה

  2

  פוסטים נוספים