2 טיפים לנצח את החשק מטורף למתוק אחרי צהריים 2019 .03. 06

מכירה את החשק המטורף למתוק שמגיע אחרי צהריים?

רגע הדחף הזה שגורם לנו לקחת עוד עוגייה, עוד תמר ורכבת של מתוקים ופחמימות שמתחסלות אחרי זה בלי לשים לב, גורמות לחרטא גדולה וקושי לחטב את הגוף ולהגיע לגוף החטוב שאנחנו חולמות עליו.

אמת, זה קורה למרבית הנשים העסוקות עקב 3 דברים מרכזיים שזיהיתי גם אצלי וגם אצל כל הנשים שמגיעות אלי ליעוץ תזונתי והם –
עייפות שנוחתת בשעות הקשות האלה,
החלטות מיידיות שאנחנו מקבלות,
וידע הזמין לך לגבי הרכב הארוחה הנכונה לך.

גיליתי 2 דברים מרכזיים וקלים ליישום שיעזרו לך לנצח את החשק המטורף הזה למתוק אחרי צהריים ולמנוע ממך מלחתחילה להיכנס לפלונטר הזה עם המתוקים, להרגיש שבעה ואנרגטית!
מוזמנת לצפות בסרטון קצר עם 2 טיפים המנצחים האלה שצילמתי ספונטני – בדיוק אחרי שהתמודדתי עם חשק למתוק ואלו פעולות שאני עושה באופן קבוע שזה קורה, וכשעשיתי אותן שוב והצלחתי – הייתי מאוד גאה בעצמי והבנתי שאני חייבת לשתף אתכן.

אשמח לשמוע אם הטיפים עזרו לך!

באהבה
שלכן,
ג׳ני

פוסטים נוספים

 • 2 טיפים לנצח את החשק מטורף למתוק אחרי צהריים 2019 .03. 06

  מכירה את החשק המטורף למתוק שמגיע אחרי צהריים? מוזמנת לצפות בסרטון קצר עם 2 טיפים המנצחים שלי שיעזרו לך לנצח את החשק המטורף הזה למתוק אחרי צהריים ולמנוע ממך מלחתחילה להיכנס לפלונטר הזה עם המתוקים, להרגיש שבעה ואנרגטית!

 • #10yearchallenge מסע הכושר והחיטוב שלי ב-10 שנים 2019 .01. 20

  המסע שלי ב 10 שנים בכושר וחיטוב, מקצוע מבוסס תחביב ושליחות, משפחה ועוד מלא חוויות מרתקות. ציוני דרך לגוף WOW משלי!

 • גוף WOW אחרי הלידה – איך עושים את זה! 2019 .01. 14

  רוצה לגלות איך לחזור במהרה לגזרה של לפני ההריון? לחטב ולחזק את הגוף, רצפת האגן ושרירי הבטן? כל הטיפים, התרגילים והידע שיעזרו לכן לחזור אחרי הריון לכושר מושלם וגןף WOW!

 • הצלחת מתאמני WOW בסדנת בוסט כושר – תמר מצפי 2018 .11. 04

  ישש!! אחרי מספר הפקות צילום משותפות, שכנעתי את תמר להגיע לסדנת בוסט הכושר שלי. תמר מצפי צלמת נדירה בכשרון שלה לצילומי פורטרטים פוטוגניים להפליא מקליק הראשון! במהלך שנות העבודה שלה במגזין "גלובס" צילמה את מנהיגי העולם ואירועים בסדר גודל מדיני. תמר מביאה לסט הצילומים מניסיונה העצום, העין חדה שתופסת הכי יפה כבר בפריים הראשון, חוש […]