2 טיפים לנצח את החשק מטורף למתוק אחרי צהריים 2019 .03. 06

מכירה את החשק המטורף למתוק שמגיע אחרי צהריים?

רגע הדחף הזה שגורם לנו לקחת עוד עוגייה, עוד תמר ורכבת של מתוקים ופחמימות שמתחסלות אחרי זה בלי לשים לב, גורמות לחרטא גדולה וקושי לחטב את הגוף ולהגיע לגוף החטוב שאנחנו חולמות עליו.

אמת, זה קורה למרבית הנשים העסוקות עקב 3 דברים מרכזיים שזיהיתי גם אצלי וגם אצל כל הנשים שמגיעות אלי ליעוץ תזונתי והם –
עייפות שנוחתת בשעות הקשות האלה,
החלטות מיידיות שאנחנו מקבלות,
וידע הזמין לך לגבי הרכב הארוחה הנכונה לך.

גיליתי 2 דברים מרכזיים וקלים ליישום שיעזרו לך לנצח את החשק המטורף הזה למתוק אחרי צהריים ולמנוע ממך מלחתחילה להיכנס לפלונטר הזה עם המתוקים, להרגיש שבעה ואנרגטית!
מוזמנת לצפות בסרטון קצר עם 2 טיפים המנצחים האלה שצילמתי ספונטני – בדיוק אחרי שהתמודדתי עם חשק למתוק ואלו פעולות שאני עושה באופן קבוע שזה קורה, וכשעשיתי אותן שוב והצלחתי – הייתי מאוד גאה בעצמי והבנתי שאני חייבת לשתף אתכן.

אשמח לשמוע אם הטיפים עזרו לך!

באהבה
שלכן,
ג׳ני

פוסטים נוספים

 • התפריט היומי שלי ליום עמוס בדרכים 2019 .04. 10

  התפריט היומי שלי – ביום עמוס בדרכים, של החיים עצמם באוטו! אמהות ונשים קרייריסטיות מכירות את זה בבוקר אנחנו מארגנות את הילדים למסגרות, בקושי מצליחות להכניס משהו לגוף, רצות לגנים וטסות לעבודה. מהעבודה אנחנו טסות לגנים, פיזורים לחוגים ואיסופים חזרה, ארוחות הערב, השכבות, צריך להכניס איפהשהו ספורט ואוכל מזין לגוף ורצוי גם זמן איכות לעצמנו […]

 • 2 טיפים לנצח את החשק מטורף למתוק אחרי צהריים 2019 .03. 06

  מכירה את החשק המטורף למתוק שמגיע אחרי צהריים? מוזמנת לצפות בסרטון קצר עם 2 טיפים המנצחים שלי שיעזרו לך לנצח את החשק המטורף הזה למתוק אחרי צהריים ולמנוע ממך מלחתחילה להיכנס לפלונטר הזה עם המתוקים, להרגיש שבעה ואנרגטית!

 • #10yearchallenge מסע הכושר והחיטוב שלי ב-10 שנים 2019 .01. 20

  המסע שלי ב 10 שנים בכושר וחיטוב, מקצוע מבוסס תחביב ושליחות, משפחה ועוד מלא חוויות מרתקות. ציוני דרך לגוף WOW משלי!

 • גוף WOW אחרי הלידה – איך עושים את זה! 2019 .01. 14

  רוצה לגלות איך לחזור במהרה לגזרה של לפני ההריון? לחטב ולחזק את הגוף, רצפת האגן ושרירי הבטן? כל הטיפים, התרגילים והידע שיעזרו לכן לחזור אחרי הריון לכושר מושלם וגןף WOW!