3 מיתוסים שתעשיית הדיאטות לא רוצה שתדעו 2018 .07. 16

  למה חשוב לדעת את האמת מאחורי תעשיית הדיאטות?

  שמענו לא פעם המלצות לאכול מזון דיאטתי, ללכת לחדר כושר, לרוץ כדי לרדת במשקל, להישקל בדריכות ולספור קלוריות כמזור לגוף בריא, בכושר ומראה חיוני וחטוב.

  אז איך זה קורה שאנחנו אכלנו לפי מיטב הדיאטה עם כל מוצרי דיאט ודל שומן, רצנו כמו ילדים ממושמעים, הלכנו לשיעורי עיצוב ועדיין לא קרה שינוי משמעותי ואף עליה במשקל והרווחנו עד כה רק ברכיים כואבות?
  יש דברים שהתעשייה לא רוצה שתדעו!

  עברתי בצעירותי איספור דיאטות שכמעט הרגו אותי. חיפשתי, מצאתי, למדתי ויישמתי על עצמי את השיטות האפקטיביות ביותר בעולם הכושר, תזונה ותודעה. גיליתי שהשליחות שלי היא לגלות למתאמנים שלי את הדרך המהפכנית לגוף WOW משלכם.

  לכן אני שמתי מטרה לגלות לכם עולם כושר אחר, בריא, אפקטיבי שלא יוצר בכם תלות אלה מעניק חופש ויכולת בחירה ויאפשר לכם באמת להגיע למטרה!

  בואו נשחט את הפרות הקדושות של התעשייה – מוצרי דיאט, אירובי ואמונות שליליות מוטעות שיוצרות תודעת הקושי .

  9

  1. מוצרי דיאט 
  התעשייה מקדמת מוצרים מופחתי שומן, עד כדי שמזון עם אחוזי שומן טבעיים ומזון נורמלי כפי שאכלו אבותנו וסבינו הפכו למילה גסה, מלווה בהרמת גבה וחשש כבד מהשמנה.
  חשוב שתדעו שההפך הוא נכון! שימוש במוצרי דיאט ודל שומן גורם לגוף שיבושים בחילוף החומרים, חוסר יכולת לפרק שומנים באופן טבעי ע"י הגוף, שיבוש בתיאבון ואכילת יתר.
  הסיבה לכך: מזון דיאטתי לא משביע ובכך גורם לאכול יותר. גם פרסומות נותנות לגיטימציה לאכול יותר מזון דיאטטתי בגלל שהוא מכיל פחות קלוריות. דבר שני – מזון דיאט רווי בחומרים משמרים, סוכרים, נתרן, עמילן, מייצבים ושמנים זולים ולא איכותיים וכד – חומרים שמפצים על הטעם הפחות טוב של מוצרי דיאט. חומרים האלה  מצטברים בגוף ומהווים רעל אמיתי למערכת שעלול לגרום למחלות קשות והפרעה מטבולית – גוף מתקשה לשרוף שומנים כתהליך הטבעי ובכך נאלץ לצבור מחסני שומן חדשים שיהיה קשה להיפתר מהם בהמשך בגלל החילוף החומרים שמואט.
  דבר שלישי –  השפעה פסיכולוגית של תהליך הדיאטה שמפורשת ע"י כצמצום שמפעילה בגוף מנגנון שמירת אנרגיה וצבירת שומן שקורה כתשובה למצב המחסור ברגע שהמוח רק קולט בסביבה את המילה דיאטה.

  פתרון:

  אחרי שתשמעו את הדרכת התזונה שלי הפוקחת עיניים, תאכלו אוכל אמיתי, טעים וקל להכנה לפי המתכונים הקלים שלי – הגוף יוצא לדרך חדשה ותבנו איתו מערכת יחסים חדשה שמבוססת על בטחון, אהבה, שיתוף פעולה.
  הגוף יוכל לנצל ולשחרר את השומנים שיצטברו משנים של דיאטות, יהיו לו דלק לבנות שרירים ולשמר מדדי בריאות, חיוניות ולהוסיף אנרגיה ליומכם!

  7

  2. אירובי

  כמה פעמים שמענו המלצות לעשות אירובי או לרוץ כדי לרדת במשקל או להיפתר מהבטן? המון עד כדי שזה כבר הפך למנטרה. הרי זה כל כך קל – רק תקנה נעלי ריצה וצא החוצה או תקנה מנוי למכון ותסתער על הליכון.
  כמה פעמים שמעתם המלצה לעשות אימוני כוח, אימוני תנועתיות או גמישות כדי לשמור על בריאות ולשדרג תפקוד יומיומי? הרבה פחות במדיה המסורתית.

  נתחיל בזה שאין לי דבר נגד הריצה כענף ספורט נפלא ויפהייפה. אני אוהבת לטייל ברגל או לרוץ מדי פעם. אני מאמנת הרבה אצנים ומאמני ריצה.
  אימון אירובי אכן יעזור לכם לשפר את הכושר האירובי אבל האם הכל מתחיל ונגמר רק במרכיב האירובי שמיוחצן כל כך הרבה?

  חשוב שתדעו שאימוני כוח מגדילים מסת השריר שתורמת למראה גוף מוצק, מעוצב, אסוף ורזה יותר. וכן, על המשקל זה יכול להיות מתעתע היות ומסת שריר שוקלת יותר ממסת השומן. מסת שריר חשובה אף יותר עם תוספת השנים כדי להמשיך להמריץ את חילוף החומרים היות ושרירים צורכים יותר אנרגיה בכל שעות היממה וחשובים גם כדי להימנע מפציעות וכאבים.
  אימוני תנועתיות יעזרו לכם לנוע במרחב ביעילות ולדעת לבצע פעילויות יומיומיות בצורה ארגונומית ונכונה לגוף.
  אימוני מוביליטי וגמישות יעזרו למפרקים שלכם להישמר תנועתיים, מוזנים בחומרי הזנה וצעירים עד כמה שאפשר על מנת לאפשר לכם שנים של תפקוד נינוח ומהנה.
  חשוב שתדעו גם שהכושר האירובי זה מרכיב שהכי קל לשיפור. אחרי שמרכיב הכושר הנ"ל יעלה, הגוף ינצל פחות
  אנרגיה לצורך אותו מאמץ ויהיו לכם 2 ברירות – להעלות את עוצמה או משך הפעילות כדי להתקרב לאותה כמות הוצאת אנרגיה. במקביל יתקיימו 2 תהליכים נוספים שלא מספרים לכם – איבוד מסת שריר, שחיקה מכאנית ואימון יתר שעשויים להוביל לכאבים במפרקים, פציעות ודלקתיות גוברת בגוף. אלה ימנעו מהגוף להתקדם לעבר מטרות הבריאות , שיפור פרמטרים הפיזיים ושיפור יכולות ביום יום ובמרכיבי הכושר הנוספים כגון כוח וגמישות שנחוצים ביותר לתפקוד מיטבי, למשל לשחק עם ילדים או לבצע מטלות יומיומיות פיזיות.

  פתרון:

  אימוני מוביליטי ואימוני כוח מחזוריים יעניקו לגופכם את מה שהוא באמת זקוק – בריאות, איזון, תנועתיות קלה, יעילה ומהנה, שיפור בכל מרכיבי הכושר (כוח, סיבולת אירובית, גמישות, קאורדינציה, הוספת מסת שריר וטווחי תנועה מלאים, שיווי משקל) ומראה גופני חזק, חטוב שישקף את הבריאות ואת האיזון שניצור באמצעות תכנית אימונים חכמה, קשובה, והדרגתית.
  אחרי שתשיגו כל זה – תוכלו גם לרוץ להנאתכם כי על מנת להפוך לרץ יעיל וטוב – גופכם זקוק לכל אותם אימונים שמניתי למעלה.

  8

  3. אימונות שליליות מוטעות 

  המסרים שמונחתים אלינו במדיה מיינסטרימית ובערוצי דיאטה מדברים במונחים שליליים בדומה לחדר מלחמה – לסתום את הפה, לשרוף ולהילחם בשומנים/צלוליט או קלוריות, להוריד, לא להשמין ועוד. משדרים לנו קושי עצום ואנחנו מאמינים ונכנסים למעגל השנאה שגורם לנו לשקוע במעגל הדיאטה, משמר חוסר הצלחה ומשדר ייאוש.
  קשה להצליח עם מצב רוח קודר שנוצר בכזו צורה. הסיבה היא שהמוח שלנו מוחק את המילה לא, ואנחנו נשארים עם אותם ערכים שרצינו להתרחק מהם!

  פתרון:

  משתמשים במילים חיוביות, שמקדמות אותנו למציאות שאנחנו רוצים ליצור ולהכניס לחיינו. להשתמש בכל החושים כדי לדמיין את המטרה, את עצמכם שהשגתם את הגוף שרציתם.
  איך אתם נראים. איך אתם מרגישים, איך אתם מתנהגים, עם מי אתם בקשר, מה לובשים, מה שומעים ואומרים, על מי אתם משפיעים עם השינוי שלכם? תרגישו את הפרפרים האלה בבטן שמה שעבדתם כל כך מכוון לקראתו – כבר שלכם!
  הרגשה מדהימה, נכון?

  הדיווחים שאני מקבלת ממתאמנים שלי זה הדלק שלי להמשיך להפיץ את השיטה ואת התכנית שלי:

  " תודה יקרה שאת, מקווה שאת ממשיכה לטרוף את העולם ולהרגיש טוב.
  ירדתי גם במשקל, אבל מבחינתי העיקר הוא שאני מסיימת ארוחות שבעה אבל לא מפוצצת.
  את מקסימה! הרגשתי דרך הפוסטים שלך שהגישה הזו תתאים לי בול! תמשיכי לפזר אבקת קסם ואנרגיות טובות,אפשר לשנות את העולם ככה!
  מנסה להבין, מה התחבר לי כל כך בשיטה שלך.
  ואחרי כמה ימים של מחשבה הבנתי-שזה בגלל שהכל ממקום חיובי. מילים חיוביות. בלי לחץ. בלי כעס כשלא מצליחים. הכל רגוע ונעים…ושום דבר לא אסור”.
  מדהים כמה למילים יש כוח.
  למדתי לא להתאכזב כשאני רעבה, אלא להגיד לעצמי “את רעבה? מעולה! בואי תאכלי משהו שיעשה לך טוב! מגיע לך.”וזה עובד הרבה יותר טוב ממילים שליליות של “אבל אכלת לפני שעה…/ככה לא תרזי ”
  תודה רבה לך על שיעור חשוב"

  מזמינה אתכם כבר היום להתחיל להתנהל בהתאם לשיטת האימונים והתזונה שלי, להצטרף לתכנית הדיגיטלית WOW מ-0 ל-100 לכושר ותזונה אישית עם ליווי אישי
  לחוות את עצמכם בבריאות, בשמחה, בביטחון ובהגשמה. כי מגיע לכם, אתם WOW!
  להרשמה תתקשרו 054-2000-995 – אלעד מנהל האישי שלי
  או תשלחו פניה דרך האתר ונשמח לחזור אליך עם כל הפרטים על הצטרפות והצלחה ותוצאות שלך בתכנית

  פוסטים נוספים