Flexible Steel – שיטה מהפכנית לשיפור הגמישות והכוח ב-275 אחוזים, עכשיו בישראל! 2018 .08. 16

באמת שלא חסר בארץ קורסים, השתלמויות והכשרות. אני אוהבת ללמוד מהטובים ביותר בתחום ובוחרת את הקורסים והשתלמויות של בקפידה.
אחד כזה – קורס האגדי ופורץ בתחום הגמישות והכוח, Flexible Steel של גראנד מאסטר ג׳ון אנגום מארה"ב, המאמן במוביל בעולם בתחום הגמישות ומפתח השיטה.

מדוע קורס ״ברזל גמיש״? רבים סבורים שהגמישות והכוח הם יכולות מנוגדות וקשות לתחזוק ביחד – גם מרכיב הכוח שכרוך בפיתוח מסת שריר ונוקשות מסויימת בלתי נמנעת, וגם גמישות גבוהה ומפותחת בשרירים, מפרקים ושאר הרקמות הגוף.
ג׳ון אנגום לימד אותנו שיטות, טכניקות כלים מוכחים ואקסטרה אפקטיביים לגמישות הטבעית, לשמירה ופיתוח מרכיבי הגמישות והכוח בו -זמנית, שאסף בעצמו ממגוון השיטות שקיימות בעולם ואיגד לשיטה שמאפשרת שיפור מיידי ב -275 אחוזים! לימוד שיטת המתיחה האיזומטרית ושיטת reciprocal inhibition מביאים את הגוף להיות גמיש וחזק בו זמנית.
השיטה הזו נחשבת לאפקטיבית ב -275 אחוזים מאשר שיטת המתיחה הסטטית הרגילה – 
מטורף ממש, וזה מה שעשינו ביומיים האחרונים במהלכם התקיים הקורס.

נחשפתי לשיטה הזו בסדנה של ג׳ון בשנה שעברה. תרגלתי והשתמשתי בתרגילים הללו בהצלחה רבה בעצמי ועם התלמידים המתאמנים.
השנה אני שמחה וגאה להיות אחת המאמנות השיטה הראשות בארץ יחד עם נבחרת מאמנות ומאמנים האיכותיים והטובים ביותר בישראל.

אחרי יומיים מלאים ואינטנסיביים של למידה ותרגולים, השרירים שלי זוכים למנוחה מוחלטת, כיף שמגיעה השבת!

 

גמישה כמו נדיה קומונצ׳י! אימון גמישות וכוח Flexible Steel

רוצים להרגיש כמו נדיה קומונצ׳י בסוף האימון ובו זמנית לשפר את הכוח שלכם בקלות?
יש אנשים שבשביל להשתפר בכושר ובכוח יעבדו קשה מאוד, וזה בסדר. ויש אנשים שיעדיפו לעבוד חכם, ולהשתפר ביותר קלות, מהירות ובצורה בטוחה ללא פציעות.

מה תעדיפו אתם? מתאמנת המוכשרת שלי Yael Hadar מרימה בלחיצת כתפיים 8 ק״ג בקלות.
בואו תראו כיצד 4 תרגילים בשיטה המהפכנית Flexible Steel International יעזרו ליעל להרים בסוף האימון 12 ק״ג בקלות ועם טכניקה מעולה.

רבים ירימו גבה – גמישות? אני? לא עשיתי שפגאט גם בילדות! למה צריך גמישות אם המטרה אצל רוב המתאמנים היא ״לשרוף״?

אז כן, תראו לעומק – שיפור של טווחי תנועה יעזור להעלות את הכוח וכוח מתפרץ, למנוע פציעות מיותרות, לנצל ביעילות את האוכל שאתם אוכלים וכך לשרוף יותר שומנים. שיפור גמישות וכוח בו זמנית תורם בצורה פנטסטית לעוסקים בענפי הריצה, כוח, אומנויות לחימה, ריקוד, קטלבלס וכד׳.

לסיכום, אני עובדת עם הנוסחאות של FLEXIBLE STEEL למעלה משנה ומתאמנים שלי מעידים שמדובר באחת השיטות היעילות שחוו, המאפשרת לשפר את הגמישות ב 275 אחוז ואת הכוח בו זמנית ולהרגיש כמו נדיה קומונצ׳י בסוף האימון.

כל ההסברים בוידאו, תיהנו מהאימון חברות וחברים יקרים!
נשיקות חמות, שלכם, ג׳ני

פוסטים נוספים

 • גוף WOW בלי לצאת מהבית! תכנית כושר ותזונה און ליין עם ג׳ני קפלן 2020 .03. 19

  לאור המצב המאתגר, המעניקה לך את תכנית האימונים הדיגיטלית המקיפה שלי עם הנחה סופר משמעותית שתאפשר רכישה לכל כיס (ל-100 מצטרפות הראשונות) כדי תגיעי לגוף חטוב WOW בלי לצאת מהבית! תתאמני ותשמרי על הגוף והבריאות שלך ושל כל המשפחה עם תכנית אימונים מדויקת, אפקטיבית, כיפית, שתוכלו לעשות בבית ובכל מקום וזמן!

 • שינוי מדהים של אלה עם תכנית WOW YOUR BODY של ג׳ני קפלן 2020 .05. 21

  “לחפש בגוגל מאמנת אישית כל ילד יודע, אבל לדעת לקלוע בול למאמנת שנותנת את הנשמה, את ה 100 אחוז ממנה ומוציאה ממך את 110 אחוז בכל אימון ואימון זה כבר מתנה משמים.ג׳ני הכירה לי את עולם הקטלבל ובזכותה אף השתתפתי בתחרות אליפות הארץ ואף זכיתי מקום ראשון.⠀ג׳ני מאמנת אותי גם בשיטת אימון פרימל מוב, אשר […]

 • אימון עם קטלבלס לחיטוב חזק ב-6 דקות, עם ג׳ני 2020 .05. 18

  לכל חובבי האימון עם משקולת הפלא הקטלבל וחובבי גוף חטוב, בריא, חזק ויפה! קבלו אימון חדש, קצר ואפקטיבי ב-6 דקות בלבד, עם ג׳ני!

 • למה חשוב שנחזור להתאמן בטבע – מהדורה מרכזית, ערוץ 13, עם ג׳ני קפלן 2020 .05. 02

  למה חשוב שנחזיר לנו את פעילות הספורט במקומות הטבע, חופי ים, יערות, פארקים, שמורות טבע! צפו בכתבה בהשתתפותי במהדורה מרכזית בערוץ 13, ששודרה ב- 30.4 בשעה 21. בכתבה גם מדגימה אימון אפקטיבי עם קטלבלס ומשקל הגוף. כולנו מחכים לחזור להתאמן בטבע היפה שלנו! כן לנשום את האוויר של הים כדי לחזק את מערכת החיסוןכן ללכת יחפים […]

 • אימון WOW Your Body לחיטוב וחיזוק מושלם ב -15 דקות! 2020 .04. 26

  מוכנים לאימון קטלני, מחטב ומלא פאן עם משקל הגוף, שיגרום לכם להזיע כהוגן ויקפיץ את החיטובים החוצה?