כך ניצחתי את האנורקסיה – מתוך הסרט "הצד האפל של הדיאטות" עם אברי גלעד, ערוץ 22 2016 .05. 31

את הסיפור של ההתמודדות והניצחון שלי על הפרעות אכילה חשפתי כבר בבלוג שלי. בעקבות החשיפה והזדהות שיצרתי, הצלחתי במסגרת של "בית הספר און ליין לגוף Wow" לעזור לעוד המון נשים וגם גברים לחזור למסלול אכילה נורמלי, לרדת במשקל ולחטב את הגוף ובעיקר להחזיר בריאות וחיוך לחיים. חלום שלי זמן רב היה לספר את הסיפור לתכנית בסדר גודל של תכנית מרכזית בערוץ מוביל ארצי כדי לתת השראה ותקווה להחלמה לאוכלוסיה גדולה יותר. וזה קרה. התכנית חושפת את עולם הדיאטות המסוכנות שעלולות לעלות בבריאות ואיך אפשר לצאת מזה.

חוויתי את הקושי הגדול בחיי, אך המשבר הזה שעברתי היה לצורך, כך מתברר. כי הוא זה שבנה אותי, דחף אותי ללמוד, לכבד את הגוף ושינה את חיי, ובהמשך – חייהם של אלפי מתאמנים וקוראים שלי בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל. מלהיב אותי שאני מסוגלת ומצליחה להחזיר נשים ובנות רבות נוספות למסלול חיים, אימונים ואכילה תקינים. אני כאן על מנת לעזור, לכוון, להדריך וללוות עם כל הכלים שרכשתי במהלך המסע שלי של לימודים, ניסיון אישי, ניסיון של מתאמנים. בית הספר של ג׳ני לגוף Wow – אעזור ואבנה עבורכם תכנית תזונה ואימונים יעילים ואפקטיביים יחד עם הדרכה אישית לפיתוח אסטרטגיה מנצחת וכלים מנטליים, עם ליווי ומענה במייל, לחודש או חודשיים- לבחירתכם. להיות שותפה לחלום שמתגשם – המתנה הטובה ביותר לחג ולחיים מלאי הגשמה!
להרשמה לתכניות מוזמנים לרשום את הטלפון שלכם ויחזרו אליכם עם כל הפרטים.

"אלו תוצאות שלומדים לחיות כמוך" – מתאמנת און ליין ב"בית הספר לגוף WOW". 

6
 ההצלחה שלהן יכולה להיות שלך – מתאמנות החודש בית הספר לגוף WOW 

להרשמה לתכניות מוזמנים לרשום את הטלפון שלכם ויחזרו אליכם עם כל הפרטים.

נשיקות חמות, שלכם, ג׳ני

 

 

פוסטים נוספים

 • גוף WOW אחרי הלידה – איך עושים את זה! 2019 .01. 14

  רוצה לגלות איך לחזור במהרה לגזרה של לפני ההריון? לחטב ולחזק את הגוף, רצפת האגן ושרירי הבטן? כל הטיפים, התרגילים והידע שיעזרו לכן לחזור אחרי הריון לכושר מושלם וגןף WOW!

 • הצלחת מתאמני WOW בסדנת בוסט כושר – תמר מצפי 2018 .11. 04

  ישש!! אחרי מספר הפקות צילום משותפות, שכנעתי את תמר להגיע לסדנת בוסט הכושר שלי. תמר מצפי צלמת נדירה בכשרון שלה לצילומי פורטרטים פוטוגניים להפליא מקליק הראשון! במהלך שנות העבודה שלה במגזין "גלובס" צילמה את מנהיגי העולם ואירועים בסדר גודל מדיני. תמר מביאה לסט הצילומים מניסיונה העצום, העין חדה שתופסת הכי יפה כבר בפריים הראשון, חוש […]

 • 5 טיפים קלילים שיעזרו לכם בחזרה לשגרה אחרי החגים! 2018 .10. 04

  5 טיפים קלילים שיעזרו לכם בחזרה לשגרה אחרי החגים!

 • אימון WOW זריז לכל שרירי הגוף, כשאין זמן! 2018 .09. 25

  הזמן זה ה-אתגר שלך? קבלי אימון קצר ואפקטיבי עם משקל הגוף בלבד שאפשר להספיק ולסיים בזמן שמכינים חביתה ולהראות ולהרגיש WOW במיידי+ ברכת שנה טובה שתקפיץ לך אנרגיה ומוטיבציה!