• 13

   שנות ניסיון

  • 3-6

   ארוחות ביום

  • 3

   אימונים בשבוע

  • 20

   דקות אימון

  • 100%

   הנאה

  ג'ני קפלן – מאמנת כושר המובילה בישראל ויועצת תזונה, המפתחת שיטת אימון ייחודית WOW YOUR BODY  המשלבת אימון פונקציונלי ותנועתי חדשני Tacfit ו- Primal move, הנפת קטלבלס, אימון מחזורי אינטנסיבי HIIT, שיטת אבחון תנועתי פונקציונלי FMS  למניעת פציעות ושיטת Flexible Steel המשפרת גמישות ב-275 אחוזים, מנת לאפשר לכל מתאמן להיכנס לכושר מדהים, להיות מוכן מעבר לקשיים אותם יפגוש וכדי להשיג גוף חטוב, מוצק ומעוצב, חזק מבפנים ומבחוץ, בריא וגמיש, וכל זה בזמן הקצר ביותר. למקסום התוצאות ג'ני מציעה גם יעוץ והכוונה בתחום התזונה ועוזרת להתאים את התפריט למטרות המתאמן.

  ג'ני מאמנת אישית, בכנסים וסדנאות, מייסדת "בית הספר של ג'ני לגוף WOW" ,מנהלת מקצועית בחברת מאמני כושר אישיים, מאמנת כושר ותזונה און ליין, אלופת ישראל בהנפת משקולת קטלבלס 4 פעמים  ברצף, יזמית בתחום אורח חיים בריא, פרזנטורית של מספר חברות מובילות בתחום הפיטנס.

  בנוסף, ג'ני  בעלת 'בלוג הכושר של ג'ני' באתר סלונה, בעלת דף פייסבוק ופרופיל אינסטגרם וערוץ אימונים ביוטיוב של Wow your body  שמעורר השראה ולו עוקבים רבים ברשת.

  ג'ני כותבת במיטב המגזינים ואתרים כגון: סלונה, טיים אאווט, שוונג, שהספיקה להופיע במספר תכניות טלוויזיה ובהן: סדרת טלוויזיה "פוליאקובים", תכנית "הצד האפל של הדיאטה " עם אברי גלעד בערוץ 2, תכנית "מגרש פתוח" עם טל ברמן וטליה סלנט בערוץ ספורט 5, מגזין שבת עם אושרת קוטלר, תכניות אירוח שונות בערוץ 10 כגון: "חלי ואולגה", "בוקר חדש עם הילה נחשון", "אורלי וגיא", "נתיבי איילון", תכנית בוקר בערוץ 9 ישראל פלוס וערוץ החיים הטובים.
  ג'ני נבחרה כאחת מ-5 כוכבות הכושר הישראליות המובילות באינסטגרם לפי אתר המוביל YNET

  הקמתי את האתר, את ה"בלוג 'הכושר של ג'ני", את ערוץ הכושר Wow Your Body ביוטיוב ואת "בית הספר של ג'ני לגוף WOW" מתוך מטרה לקדם ולהכיר לאנשים נוספים את עולם הכושר, תזונה ובריאות בדרך שונה והרבה יותר מהנה לגרום להם לעשות את השינוי ואת המהפך מבחינת מראה, אורך חיים והרגשה טובה שתוביל אל השינוי המיוחל. בעבר, עשיתי דרך ארוכה עם לא מעט טעויות שעלו לי בבריאות ופציעות, כדי להגיע לגוף חלומותיי. ניסיתי את כל סוגי הדיאטות ומגוון סוגי הספורט. בסופו של יום מה שעבד בשבילי זו ההחלטה להפסיק עם הדיאטות, להפסיק לחפש רק לשרוף קלוריות, ולהבין באופן סופי שלהתאמן 'יותר' פחות מקדם לטווח ארוך ולמעשה יש צורך להתאמן נכון יותר וחכם יותר.

   

  הטעויות הרבות עזרו לי לנווט את הדרך הנכונה והקצרה הרבה יותר לגוף חלומותי - חטוב, חזק, יפה ובריא, ליישם ולנסות הכל קודם על עצמי, להטמיע לאימונים עם המתאמנים האישיים, קבוצתיים ומתאמני און ליין בכל רחבי הארץ ובעולם ולהמשיך לפתח את השיטה וההצלחה עד עצם היום הזה. אני שמחה שבמרוצת הניסיונות שלי גיליתי דרך אחרת אותה אני חייה ומעצימה במהלך השנים הללו, מדווחת ומציעה למתאמנים והקוראים שלי בכל ערוצי המדיה שלי ובמגוון השרותים למתאמנים בהתאמה האישית.

  רוצים להיכנס לכושר? להרגיש טוב ולהיראות מצוין? אימונים אישיים און ליין במסגרת אישית כדי שתתחילו ליהנות מהתוצאות! שיטות האימונים האפקטיביים והחמים ביותר לחיטוב הגוף, שריפת שומנים, שיפור תזונה וכושר גופני שיא. לקביעת אימון